Araç Kiralamada Süre İle İlgili Şartlar

Araç Kiralamada Süre İle İlgili Şartlar

Araç Kiralamada Süre İle İlgili Şartlar

Trabzon araç kiralama firmaları içerisinde 7/24 kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir firma olarak ön planda olan firmamızda araç kiralama sözleşmeleri yapılırken müşterilerimizin uyması gereken birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu şartların en başında süre ile ilgili olan hususlar gelmektedir. Araçlarımız 24 saat esasına göre ve belirli süreler için kiralandığından teslimat için sözleşmede belirlenen süreye dikkat edilmelidir. Süre uzatımı ihtiyacı doğduğunda firmamız önceden bilgilendirilmelidir. Aksi halde aracın başka bir kişiye rezerve edilmiş olması nedeniyle karışıklık çıkması kaçınılmaz olacaktır.

Araç Kiralamada Sürücü ile İlgili Şartlar

Araç Kiralamada Süre İle İlgili Şartlar

Kiralık araca ihtiyacı olan farklı özelliklerdeki müşterilerimizin taleplerini karşılamak amacıyla Trabzon araç kiralama şirketleri arasında profesyonel hizmeti ile öne çıkan firmamız tarafından araç kiralanırken sürücü ile ilgili birtakım özellikler aranmaktadır. Kiralanacak aracın özelliğine bağlı olarak sürücünün yaşı ve ehliyetinin süresi dikkate alınan noktalar arasında yer almaktadır. Orta sınıf bir araç kiralamak istediğinizde 22 yaşını doldurmuş olmanız ve 2 yıllık ehliyetinizin bulunması halinde kiralama işlemi yapılabilirken lüks araçlar için yaş şartı ve ehliyet süresi biraz daha fazladır. Buna ek olarak sözleşme aracı kullanacak olan kişi adına yapıldığından birden fazla kullanıcının bulunması halinde tamamının şartları taşıması kaydıyla sözleşmede adının geçmesi gereklidir.

Araç Kiralamada Teslimat ile İlgili Şartlar

Trabzon oto kiralama şirketleri arasında araç çeşitliliği ve kalitesi ile dikkat çeken firmamız tarafından yapılan kiralamalarda 24 saat esası değerlendirilmektedir. Ücretlendirmede 24 saatin esas alınması sebebiyle daha erken teslimat yapılsa dahi günlük ücretin tahsil edilmesi gerekmektedir. Teslimat gününde meydana gelecek birkaç saatlik gecikme ilave kiralama günü olarak kabul edileceğinden sözleşmede belirlenen tarih ve saatte aracı iade etmenizde yarar bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir