Bi Dolu Kitap

Bi Dolu Kitap

Bi Dolu Kitap size acı ama gerçek olan bir olayı anlatıyor. Kitap okumak günümüzde bir lüks gibi gözüküyor sanki televizyon izlemek bilgisayar oynamak bir ihtiyaçmış da kitap okumak bir lüks olsa da olur olmasa da olur bir şeymiş gibi davranılıyor. Metroda otururken kitap okuyan insanlara gösteriş meraklısı diyenler mi dersiniz ya da harçlığını Kitap almak için biriktiren çocuklara enayi diyenler mi dersiniz işte bunlar hep aynı zihniyetin ürünü. Oysa ne demiş Cemil Meriç ‘Kitap bir limandı benim için. Kitaplarda yaşadım. Ve kitaplardaki insanları sokaktakilerden daha çok sevdim.’ İşte biz kitaplara bu gözle bak anlarız Teknolojinin gelişmesinden en çok kitaplar etkilenmiştir hayatımızdaki her şey gibi kitaplarda

Bi Dolu Kitap Evi

Artık tek tık haline gelmiştir. Artık insanlar saatlerce bir kitabı okumaktansa dakikalar içinde özetini okuyarak kitabı bitirme gayesinde bu durum kitap özeti sitesi ihtiyacını doğuruyor Çünkü uzman Ellerden çıkmayan özetler kitaptan tamamen bağımsız yazmak için yazılan basit yazılar haline geliyor işte bu noktada devreye sayfamız giriyor. Türkiye’den ve dünyadan binlerce Kitabın özetini detaylı ve düzgün bir şekilde okuyucularla buluşturuyor. Site içerisindeki nerede kitap kategorilere ayrılmış ve tamamen okuyucu isteğine bırakılmıştır. Sitede sadece kitap özetleri yok yüzlerce ekitap online hikaye ve birden çok kitap.

Dediğim gibi artık günümüzde nitelikli kitap bulmakta hayli zor. Çünkü yazılan kitapların çoğu ticari gaye ile yazılıyor. http://www.ekitapozetleri.com/ aradığınız kitabı ya da bulmak istediğiniz kategoride ki kitabı rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer karar veremediyseniz sizin gibi diğer kitap kurtlarının da kitap tavsiyelerini ve o kitapla ilgili yorumlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizde yorumlarda bulunabilir ve kitap tavsiye edebilirsiniz site yetişkinlere hitap ettiği kadar çocuk kesime yönelik de kitaplar barındırmakta birbirinden güzel yüzlerce çocuk kitabına online hikayeye ve e kitaba http://www.ekitapozetleri.com/ rahatlıkla ulaşabilirsiniz Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var. Site olarak amacımız binlerce insana ulaşmak. Bu yolda 3 kişilik bir ekip ile yola devam ediyoruz. Bize destek olmak için sosyal medya ve diğer iletişim kaynaklarından insanlara bizi önerebilir. Kendinize bize ve çevrenize katkı sağlayabilirsiniz. Bilginin paylaştıkça çoğaldığı teorisi sizi de büyülenecektir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir