Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Gerek bireysel anlamda gerekse kurumsal bakımdan birçok müşterimiz farklı periyotlarda araç kiralama talebiyle firmamızla iletişime geçmektedir. Bireysel müşteriler genellikle kısa periyotlarda araç kiralama yöntemine başvururken kurumsal müşterilerimiz daha uzun periyotlarda araç kiralamak için bizimle iletişime geçebilmektedirler. Uzun dönem araç kiralama kampanya uygulamalarımız bulunduğundan dolayı kurumlar için son derece cazip olan bu hizmetimiz oldukça popüler bir uygulamadır. Böylece şirketler kurumlar ve çeşitli firmalar belirli periyotlarda araç kiralamak için firmamıza müracaat etmektedirler.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Kurumlar için sunmuş olduğu çözümler arasında yer alan uzun periyotlu araç kiralamalarda genellikle filo dediğimiz hizmetimiz devreye girmektedir. Birçok avantajı bünyesinde barındırmakta olan filo kiralama fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Filo kiralamanın en büyük avantajı şirketlerin öz sermayesinden eksilme olmamasıdır. Sıfır araçların fiyatları göz önüne alındığında oldukça yüksek olan meblağlar şirketten bir anda çıkmak durumunda kalacaktır. Hâlbuki kurumunuzun sunmuş olduğu filo kiralama yöntemine başvurulduğunda istenen periyotlarda araçlar kiralanarak şirketin bütün ulaşım ihtiyaçlarına cevap verilmiş olacaktır. Ayrıca filo kiralamanın diğer bir artısı ise satın alınan aracın vergi bakım ve daha pek çok resmi ve ekonomik işlemlerinin şirket tarafından değil artık kurumunuz tarafından yapılıyor olmasıdır. Böylece hem ekonomik anlamda büyük bir rahatlama şirketlere sunulmaktadır hem de araçların alım ve satımı ile uğraşmak zorunda kalınmamaktadır.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

Filo Kiralama Çözümü Hangi Şubelerde Yer Almaktadır?

Kurumumuz oldukça geniş bir şube ağı ile beraber Trabzon genelinde hizmet vermektedir. Eğer siz de şirketleriniz için filo kiralama opsiyonundan faydalanmak istiyorsanız mutlaka firmamızın Beşikdüzü filo kiralama kampanyaları incelenmelidir. Son derece ekonomik fiyatlarla istenen periyotlarda filo kiralama çözümleri her zaman için kurumumuz bünyesinde yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir