Trabzon airport oto kiralama

Trabzon airport oto kiralama

Trabzon airport oto kiralama

Trabzon airport oto kiralama hizmetleri vermekte olan firmamız havalimanına indikten sonra hemen aracını kullanmaya başlamak isteyen müşterilerimize özel olanaklar sunmaktadır. Bununla birlikte kiralama için belirli şartlar aranmaktadır. Bu şartların bir kısmı sürücünün şahsi özellikleri ile bir kısmı ise teslim yeri ve süresi ile ilgilidir. Havalimanında kiralık aracı kullanmaya başlayacak olan sürüsü aynı zamanda sözleşmede ismi yazılı olması gereken kişidir. Sürücünün seçtiği aracın niteliğine uygun olarak yaş ve ehliyet süresi şartlarına uygun olması gerekmektedir. İlave sürücü olacaksa onun için de aynı şartlar aranmaktadır. Sözleşmede aracın havalimanında teslim edileceği öngörülmüşse uçaktan iner inmez aracınız teslim edilmektedir. İade için de öngörülen teslim yeri şartına uymanız gerekmektedir.

Havalimanı Oto Kiralama Maliyetleri

Trabzon airport oto kiralama

Trabzon havalimanı oto kiralama fiyatları birçok unsurun etkisi ile oluşan fiyatlardır. Kiralama fiyatlarına ilk olarak etki eden husus araç seçimidir. Lüks sınıftaki araçlar yerine orta sınıf araçların tercih edilmesi durumunda kiralama maliyetleri daha düşük olacaktır. Aracınız için ilave hizmetler talep etmeniz de fiyatları etkileyecek unsurlar arasında yer almaktadır. Buna ek olarak günlük olarak belirlenen kira bedelleri aracı kiralamak istediğiniz sürenin uzun olması halinde değişebilmektedir. Fiyatlar hakkında detaylı ve güncel bilgi edinmek için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

 

 

 

Araç Kiralamada Ekstra Hizmetler

Trabzon araç kiralama havalimanı için verilen hizmetlerde müşteriler tarafından ekstra uygulamalar talep edilebilmektedir. Uçakla seyahat eden çocuklu ailelerin bagaj kotası sebebiyle yanlarında getiremedikleri çocuk koltuğunun kiralık araçta bulunmasını talep etmeleri ekstra hizmetlerden bir tanesidir. Bunun yanında şehri iyi bilmeyenler araçta yol gösterici cihaz bulunmasını isteyebilmektedir. Aracı tel başınıza kullanmak istemiyorsanız ilave sürücü talebinde bulunmanız ve birlikte seyahat ettiğiniz kişilerden birine daha sözleşmede yer vermeniz mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir